2-izbový byt ul. Čerešňová, pôvodný stav, 59 m2 – priestor na bývanie podľa vlastných predstáv - Nováky
Čerešňová 53, Nováky, okres Prievidza
50 000 €
847 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 1. posch. · 15 dní v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Čerešňová 53, Nováky, okres Prievidza
50 000 €
847 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 1. posch. · 15 dní v ponuke
Čerešňová, Nováky, okres Prievidza
55 000 €
1 000 €/m² · 2-izb. · 55 m²
Čerešňová, Nováky, okres Prievidza
69 999 €
1 207 €/m² · 2-izb. · 58 m²
Nám. SNP, Nováky, okres Prievidza
79 900 €
1 268 €/m² · 2-izb. · 63 m² · 3. posch.

972 71 Prievidza
69 000 €
2-izb. · 8 dní v ponuke

Nováky, Prievidza
75 990 €
1 267 €/m² · 2-izb. · 60 m²


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 8 | 47 490 € | 1 323 |
| 2-izbové | 8 | 69 500 € | 1 207 |
| 3-izbové | 7 | 149 900 € | — |
Byty na predaj · okres okres Prievidza
1 687 €/m²+6 % za rok
| 05/2023 | 1 426 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 399 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 392 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 384 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 390 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 389 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 379 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 383 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 359 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 390 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 407 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 395 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 399 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 393 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 409 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 427 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 430 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 450 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 436 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 508 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 521 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 483 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 497 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 496 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 483 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 492 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 541 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 574 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 591 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 627 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 664 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 641 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 611 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 616 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 706 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 739 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 692 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 646 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 648 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 669 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 687 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
4 062−4,1 % za 10 rokov
| 2011 | 4 283 |
|---|---|
| 2012 | 4 262 |
| 2013 | 4 262 |
| 2014 | 4 270 |
| 2015 | 4 237 |
| 2016 | 4 230 |
| 2017 | 4 215 |
| 2018 | 4 226 |
| 2019 | 4 203 |
| 2020 | 4 174 |
| 2021 | 4 167 |
| 2022 | 4 145 |
| 2023 | 4 136 |
| 2024 | 4 093 |
| 2025 | 4 062 |
Priemerný vek
46,1SR 42,6
Nezamestnanosť
3,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,2 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4 % | 4 % |
| 05/2026 | 4 % | 4 % |
| 06/2026 | 4 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 588 €SR 1 864 €
| 2009 | 690 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 723 € | 828 € |
| 2011 | 770 € | 853 € |
| 2012 | 788 € | 881 € |
| 2013 | 814 € | 891 € |
| 2014 | 848 € | 957 € |
| 2015 | 890 € | 993 € |
| 2016 | 915 € | 1 034 € |
| 2017 | 993 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 034 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 117 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 141 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 239 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 294 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 410 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 469 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 588 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia