Poľnohospodárske pozemky v k. ú. Lutila po pozemkových úpravách (23 165 m²)
Štefánikova, Lutila, okres Žiar nad Hronom
13 667 €
1 €/m² · 23 165 m² · 4 dni v ponuke
Štefánikova, Lutila, okres Žiar nad Hronom
13 667 €
1 €/m² · 23 165 m² · 4 dni v ponuke
Lesná, Lutila, okres Žiar nad Hronom
14 500 €
6 €/m² · 2 439 m²
Lutila, okres Žiar nad Hronom
389 795 €
35 €/m² · 11 137 m² · 13 dní v ponuke


Lutila, okres Žiar nad Hronom
179 985 €
71 €/m² · 2 535 m²



Lutila, Žiar nad Hronom
334 110 €
30 €/m² · 11 137 m²

Lutila, Žiar nad Hronom
40 000 €
40 000 €/m² · 2-izb. · 1 m²
Byty na predaj · okres okres Žiar nad Hronom
1 681 €/m²+9,5 % za rok
| 05/2023 | 1 516 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 490 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 451 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 453 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 450 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 465 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 438 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 413 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 425 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 461 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 461 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 458 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 475 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 494 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 465 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 456 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 528 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 521 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 505 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 502 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 524 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 526 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 537 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 528 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 537 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 560 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 514 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 567 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 535 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 533 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 538 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 578 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 572 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 679 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 652 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 647 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 677 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 628 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 610 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 656 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 681 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Žiar nad Hronom
1 266 €/m²+3,2 % za rok
| 05/2023 | 1 012 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 048 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 007 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 999 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 121 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 300 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 248 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 132 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 135 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 130 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 065 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 044 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 077 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 025 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 219 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 223 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 302 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 217 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 176 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 174 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 259 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 281 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 255 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 206 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 245 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 141 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 128 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 174 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 226 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 226 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 163 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 189 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 131 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 107 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 166 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 116 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 090 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 187 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 197 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 214 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 266 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Žiar nad Hronom
48 €/m²−22,9 % za rok
| 05/2023 | 38 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 132 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 136 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 46 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 33 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 103 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 107 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 136 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 43 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 140 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 110 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 132 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 147 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 135 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 127 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 112 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 102 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 63 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 58 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 44 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 55 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 56 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 123 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 65 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 55 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 165 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 103 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 61 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 62 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 72 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 65 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 61 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 76 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 69 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 67 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 66 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 64 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 37 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 44 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 51 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 48 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
1 381+6 % za 10 rokov
| 2011 | 1 334 |
|---|---|
| 2012 | 1 337 |
| 2013 | 1 325 |
| 2014 | 1 324 |
| 2015 | 1 303 |
| 2016 | 1 328 |
| 2017 | 1 341 |
| 2018 | 1 386 |
| 2019 | 1 421 |
| 2020 | 1 439 |
| 2021 | 1 392 |
| 2022 | 1 391 |
| 2023 | 1 377 |
| 2024 | 1 382 |
| 2025 | 1 381 |
Priemerný vek
45SR 42,6
Nezamestnanosť
3,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,9 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,9 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,7 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,7 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,7 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 627 €SR 1 864 €
| 2009 | 728 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 732 € | 828 € |
| 2011 | 758 € | 853 € |
| 2012 | 797 € | 881 € |
| 2013 | 798 € | 891 € |
| 2014 | 830 € | 957 € |
| 2015 | 876 € | 993 € |
| 2016 | 909 € | 1 034 € |
| 2017 | 986 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 119 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 214 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 253 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 300 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 422 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 514 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 559 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 627 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia