
Na predaj 1izbový byt rekonštruovaný - bývanie či investícia
Konopná 16, Levice
79 000 €
2 194 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 5. posch. · Pridaný dnes
- spĺňaIzbyHľadáte 11-izb.

Konopná 16, Levice
79 000 €
2 194 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 5. posch. · Pridaný dnes

Saratovská, Levice
85 000 €
2 361 €/m² · 1-izb. · 36 m² · Pridaný dnes
Ul. kpt. J. Nálepku, Levice, okres Levice
93 500 €
2 527 €/m² · 1-izb. · 37 m² · 3. posch. · 7 dní v ponuke
-, Levice, okres Levice
74 990 €
1 630 €/m² · 1-izb. · 46 m² · 9 dní v ponuke
Kyjevská, Levice, okres Levice
82 000 €
2 278 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 12 dní v ponuke
Pri Podlužianke, Levice, okres Levice
55 000 €
2 750 €/m² · 1-izb. · 20 m² · 7. posch. · 14 dní v ponuke
LV, Levice, okres Levice
69 000 €
1 917 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 14 dní v ponuke · 1× zlacnené
Ul. Z. Nejedlého, Levice, okres Levice
75 000 €
2 083 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 1. posch. · 14 dní v ponuke
Saratovská, Levice, okres Levice
85 000 €
2 361 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 15 dní v ponuke
Súkennícka, Levice, okres Levice
66 500 €
1 956 €/m² · 1-izb. · 34 m² · 2. posch. · 18 dní v ponuke
Perecká ul., Levice, okres Levice
77 990 €
2 166 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 7. posch.
Palárikova ul., Levice, okres Levice
73 700 €
2 106 €/m² · 1-izb. · 35 m² · 7. posch.
Ul. K. Marxa 8, Levice, okres Levice
74 900 €
2 140 €/m² · 1-izb. · 35 m²


Levice
63 000 €
2 936 €/m² · 1-izb. · 21 m² · 4. posch. · 1 deň v ponuke
Kapitána Nálepku, Levice, okres Levice
99 990 €
2 778 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 4. posch. · 1 deň v ponuke

934 01 Levice
88 000 €
1-izb. · 1 deň v ponuke



934 01 Levice
96 000 €
1-izb. · 7 dní v ponuke
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 31 | 77 500 € | 2 214 |
| 2-izbové | 76 | 115 000 € | 1 900 |
| 3-izbové | 100 | 118 500 € | 1 652 |
| 4-izbové | 12 | 136 245 € | 1 649 |
Byty na predaj
1 808 €/m²+10,6 % za rok
| 05/2023 | 1 496 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 479 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 445 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 456 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 453 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 453 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 457 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 488 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 458 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 457 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 451 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 435 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 469 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 495 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 486 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 479 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 501 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 499 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 509 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 501 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 495 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 537 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 538 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 536 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 565 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 611 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 575 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 620 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 635 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 618 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 624 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 604 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 600 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 609 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 648 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 665 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 710 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 718 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 730 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 800 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 808 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Nitriansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +9,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
30 161−10,7 % za 10 rokov
| 2011 | 34 649 |
|---|---|
| 2012 | 34 500 |
| 2013 | 34 226 |
| 2014 | 33 977 |
| 2015 | 33 773 |
| 2016 | 33 548 |
| 2017 | 33 332 |
| 2018 | 33 082 |
| 2019 | 32 735 |
| 2020 | 32 470 |
| 2021 | 31 440 |
| 2022 | 31 081 |
| 2023 | 30 823 |
| 2024 | 30 556 |
| 2025 | 30 161 |
Priemerný vek
45,7SR 42,6
Nezamestnanosť
2,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,7 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 781 €SR 1 864 €
| 2009 | 760 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 799 € | 828 € |
| 2011 | 818 € | 853 € |
| 2012 | 858 € | 881 € |
| 2013 | 873 € | 891 € |
| 2014 | 909 € | 957 € |
| 2015 | 915 € | 993 € |
| 2016 | 957 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 033 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 106 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 213 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 278 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 316 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 421 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 547 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 670 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 781 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia