
Chaty a chalupy na predaj Látky
medián 143 000 €
Ponuky

3 dni v ponukeOtvoriť inzerát

4 dni v ponukeOtvoriť inzerát
Exkluzívne: Na predaj chata alpského štýlu na Látkach
Látky, okres Detva
189 000 €
1 890 €/m² · 100 m² · 5 dní v ponuke
5 dní v ponukeOtvoriť inzerát

7 dní v ponukeOtvoriť inzerát
7 dní v ponukeOtvoriť inzerát

11 dní v ponukeOtvoriť inzerát

Priestranná chata na polosamote blízko lyžiarskeho vleku L
985 45 Detva
229 000 €
1 762 €/m² · 130 m² · 15 dní v ponuke
15 dní v ponukeOtvoriť inzerát

15 dní v ponukeOtvoriť inzerát
1× zlacnenéOtvoriť inzerát
Látky – čarovná chata v nádhernom prírodnom prostredí s dreveničkou a studničkou, pozemok 7104 m2
Látky, okres Detva
150 000 €
1 250 €/m² · 5-izb. · 120 m²
Na predaj chata s pekným výhľadom v rekreačnej oblasti Látky.
Látky, okres Detva
136 000 €
1 943 €/m² · 70 m²

Na predaj rekreačná chalupa - Látky, Podpoľanie - 6RD007JPh
Látky, Detva
206 168 €
2 041 €/m² · 101 m² · prízemie

Látky v číslach
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
537−4,3 % za 10 rokov
20112025
| 2011 | 581 |
|---|---|
| 2012 | 578 |
| 2013 | 568 |
| 2014 | 569 |
| 2015 | 561 |
| 2016 | 569 |
| 2017 | 576 |
| 2018 | 577 |
| 2019 | 595 |
| 2020 | 589 |
| 2021 | 552 |
| 2022 | 555 |
| 2023 | 543 |
| 2024 | 537 |
| 2025 | 537 |
Priemerný vek
43,1SR 42,6
0–14SR16,4 %
15–248,4 %
25–3919,7 %
40–6435,6 %
65+19,9 %
Nezamestnanosť
5,4 %SR 4 %
12/202308/2026
| 12/2023 | 7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 6,9 % | 4 % |
| 02/2024 | 6,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 6,2 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 6,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 5,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5,6 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 5,3 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 5,4 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 5,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 5,8 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 6,3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 6,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 6,3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 6,3 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 6,2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 6,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 6,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 6 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 5,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5,6 % | 4 % |
| 05/2026 | 5,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 5,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 5,5 % | 4 % |
| 08/2026 | 5,4 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 588 €SR 1 864 €
20092025
| 2009 | 617 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 733 € | 828 € |
| 2011 | 779 € | 853 € |
| 2012 | 795 € | 881 € |
| 2013 | 785 € | 891 € |
| 2014 | 839 € | 957 € |
| 2015 | 875 € | 993 € |
| 2016 | 901 € | 1 034 € |
| 2017 | 970 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 039 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 118 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 087 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 215 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 424 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 445 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 470 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 588 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia