
- spĺňaCenaPod rozpočtom 120 000 €−54 %


925 03 Galanta
77 000 €
prízemie · 8 dní v ponuke

906 12 Senica
84 000 €
3-izb. · 8 dní v ponuke




Handlová, okres Prievidza
105 000 €
517 €/m² · 203 m² · 9 dní v ponuke
Okoč, okres Dunajská Streda
90 000 €
1 000 €/m² · 3-izb. · 90 m² · 9 dní v ponuke
Martin nad Žitavou, okres Zlaté Moravce
99 000 €
495 €/m² · 3-izb. · 200 m² · 9 dní v ponuke

951 76 Zlaté Moravce
99 000 €
990 €/m² · 100 m² · 9 dní v ponuke
265, Lubina, okres Nové Mesto nad Váhom
95 000 €
475 €/m² · 200 m² · 9 dní v ponuke
Kovarce, okres Topoľčany
85 000 €
708 €/m² · 4-izb. · 120 m² · 9 dní v ponuke
Bátovce, okres Levice
83 000 €
519 €/m² · 160 m² · 9 dní v ponuke
Skýcov, okres Zlaté Moravce
65 000 €
419 €/m² · 155 m² · 9 dní v ponuke

982 62 Revúca
108 000 €
750 €/m² · 144 m² · 9 dní v ponuke
Suché, okres Michalovce
89 900 €
89 900 €/m² · 1 m² · 9 dní v ponuke



Domy na predaj
1 853 €/m²+3,4 % za rok
| 05/2023 | 1 776 €/m² |
|---|---|
| 06/2023 | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 853 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Slovensko: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +13,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)