Slnečný 3-izbový byt s veľkou terasou v štandarde Bytový dom Mních, Kriváň okres Detva
Kriváň, Kriváň, okres Detva
181 364 €
1 744 €/m² · 3-izb. · 104 m² · 3. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
181 364 €
1 744 €/m² · 3-izb. · 104 m² · 3. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
183 604 €
1 765 €/m² · 3-izb. · 104 m² · 3. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
181 293 €
1 743 €/m² · 3-izb. · 104 m² · 3. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
213 759 €
1 827 €/m² · 3-izb. · 117 m² · 3. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
154 680 €
2 344 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 3. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
152 718 €
2 213 €/m² · 3-izb. · 69 m² · 1. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
163 215 €
2 176 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 1. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
149 954 €
2 205 €/m² · 3-izb. · 68 m² · 2. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
168 104 €
2 241 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 2. posch.
Kriváň, Kriváň, okres Detva
210 330 €
2 238 €/m² · 3-izb. · 94 m² · 3. posch.

Kriváň, Detva
151 786 €
2 326 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 1. posch.

Kriváň, Detva
150 047 €
2 326 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 2. posch.

Kriváň, Detva
152 394 €
2 317 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 1. posch.

Kriváň, Detva
152 394 €
2 317 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 2. posch.

Kriváň, Detva
152 718 €
2 317 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 1. posch.

Kriváň, Detva
163 215 €
2 294 €/m² · 3-izb. · 71 m² · 1. posch.

Kriváň, Detva
149 954 €
2 326 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 2. posch.

Kriváň, Detva
152 718 €
2 317 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 2. posch.

Kriváň, Detva
152 347 €
2 317 €/m² · 3-izb. · 66 m² · 2. posch.

Kriváň, Detva
151 786 €
2 326 €/m² · 3-izb. · 65 m² · 2. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 10 | 124 117 € | 2 327 |
| 3-izbové | 36 | 154 628 € | 2 317 |
Byty na predaj · okres okres Detva
1 950 €/m²+29,9 % za rok
| 05/2023 | 1 706 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 696 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 619 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 653 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 631 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 592 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 606 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 598 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 599 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 618 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 604 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 597 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 619 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 627 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 604 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 575 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 584 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 565 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 527 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 480 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 481 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 497 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 453 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 509 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 457 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 463 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 525 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 491 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 502 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 479 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 514 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 584 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 542 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 530 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 682 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 688 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 735 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 710 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 713 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 805 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 950 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
1 754+2,6 % za 10 rokov
| 2011 | 1 697 |
|---|---|
| 2012 | 1 701 |
| 2013 | 1 697 |
| 2014 | 1 689 |
| 2015 | 1 710 |
| 2016 | 1 716 |
| 2017 | 1 710 |
| 2018 | 1 727 |
| 2019 | 1 752 |
| 2020 | 1 761 |
| 2021 | 1 733 |
| 2022 | 1 738 |
| 2023 | 1 727 |
| 2024 | 1 739 |
| 2025 | 1 754 |
Priemerný vek
44,5SR 42,6
Nezamestnanosť
3,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,1 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,1 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 588 €SR 1 864 €
| 2009 | 617 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 733 € | 828 € |
| 2011 | 779 € | 853 € |
| 2012 | 795 € | 881 € |
| 2013 | 785 € | 891 € |
| 2014 | 839 € | 957 € |
| 2015 | 875 € | 993 € |
| 2016 | 901 € | 1 034 € |
| 2017 | 970 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 039 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 118 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 087 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 215 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 424 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 445 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 470 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 588 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia