
Romantický dom v krásnom prostredí kopaníc
Kostolné, Myjava
185 000 €
1 303 €/m² · 142 m² · Pridaný dnes
Pridaný dnesOtvoriť inzerát

Kostolné, Myjava
185 000 €
1 303 €/m² · 142 m² · Pridaný dnes
Kostolné, okres Myjava
86 000 €
843 €/m² · 4-izb. · 102 m² · 1 deň v ponuke



Domy na predaj · okres okres Myjava
1 457 €/m²+21,6 % za rok
| 05/2023 | 1 197 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 169 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 249 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 225 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 219 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 117 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 141 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 126 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 161 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 170 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 154 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 206 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 093 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 074 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 073 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 110 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 143 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 093 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 224 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 262 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 244 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 345 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 301 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 321 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 299 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 309 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 223 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 227 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 199 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 240 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 283 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 182 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 203 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 253 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 167 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 119 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 117 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 364 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 389 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 383 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 457 €/m² | 1 853 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
617+3,9 % za 10 rokov
| 2011 | 624 |
|---|---|
| 2012 | 628 |
| 2013 | 619 |
| 2014 | 601 |
| 2015 | 594 |
| 2016 | 608 |
| 2017 | 604 |
| 2018 | 586 |
| 2019 | 577 |
| 2020 | 591 |
| 2021 | 606 |
| 2022 | 622 |
| 2023 | 627 |
| 2024 | 621 |
| 2025 | 617 |
Priemerný vek
43,4SR 42,6
Nezamestnanosť
3,7 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,7 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,4 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,3 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,7 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 635 €SR 1 864 €
| 2009 | 631 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 636 € | 828 € |
| 2011 | 700 € | 853 € |
| 2012 | 729 € | 881 € |
| 2013 | 724 € | 891 € |
| 2014 | 773 € | 957 € |
| 2015 | 837 € | 993 € |
| 2016 | 867 € | 1 034 € |
| 2017 | 925 € | 1 095 € |
| 2018 | 985 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 065 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 139 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 209 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 281 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 431 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 529 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 635 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia