
Predaj, pozemok s možnosťou stavby- Jastrabá (010-14-ZOLA)
967 01 Žiar nad Hronom
77 300 €
31 €/m² · 2 461 m² · 5 dní v ponuke
5 dní v ponukeOtvoriť inzerát

967 01 Žiar nad Hronom
77 300 €
31 €/m² · 2 461 m² · 5 dní v ponuke

967 01 Žiar nad Hronom
22 390 €
34 €/m² · 663 m² · 16 dní v ponuke

967 01 Žiar nad Hronom
54 600 €
32 €/m² · 1 705 m² · 16 dní v ponuke

967 01 Žiar nad Hronom
86 900 €
31 €/m² · 2 775 m² · 16 dní v ponuke
Jastrabá, okres Žiar nad Hronom
14 400 €
13 €/m² · 1 148 m²
Jastrabá, okres Žiar nad Hronom
14 000 €
1 €/m² · 17 500 m² · 1× zlacnené
Jastrabá, okres Žiar nad Hronom
13 780 €
1 €/m² · 26 500 m² · 1× zlacnené
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
547+0,4 % za 10 rokov
| 2011 | 554 |
|---|---|
| 2012 | 546 |
| 2013 | 544 |
| 2014 | 552 |
| 2015 | 545 |
| 2016 | 542 |
| 2017 | 537 |
| 2018 | 548 |
| 2019 | 534 |
| 2020 | 543 |
| 2021 | 560 |
| 2022 | 545 |
| 2023 | 555 |
| 2024 | 552 |
| 2025 | 547 |
Priemerný vek
41,2SR 42,6
Nezamestnanosť
4,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,2 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,5 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,5 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,6 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5 % | 4 % |
| 05/2026 | 5 % | 4 % |
| 06/2026 | 5 % | 4 % |
| 07/2026 | 5 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 627 €SR 1 864 €
| 2009 | 728 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 732 € | 828 € |
| 2011 | 758 € | 853 € |
| 2012 | 797 € | 881 € |
| 2013 | 798 € | 891 € |
| 2014 | 830 € | 957 € |
| 2015 | 876 € | 993 € |
| 2016 | 909 € | 1 034 € |
| 2017 | 986 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 119 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 214 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 253 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 300 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 422 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 514 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 559 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 627 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia