Rozľahlý pozemok pripravený na stavbu RD, dostupné siete
Jelská, Hurbanova Ves, okres Senec
564 900 €
140 €/m² · 4 035 m²
Jelská, Hurbanova Ves, okres Senec
564 900 €
140 €/m² · 4 035 m²
Hurbanova Ves, okres Senec
118 000 €
20 €/m² · 6 000 m²
Hurbanova Ves, Senec, okres Senec
114 990 €
113 €/m² · 1 021 m²
Hurbanova Ves, okres Senec
175 000 €
18 €/m² · 10 000 m²
Hurbanova Ves, okres Senec
66 840 €
120 €/m² · 557 m²
Byty na predaj · okres okres Senec
3 314 €/m²+9,5 % za rok
| 05/2023 | 2 758 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 764 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 753 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 712 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 675 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 654 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 642 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 645 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 648 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 630 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 622 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 631 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 675 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 655 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 676 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 723 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 782 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 773 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 790 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 828 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 903 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 889 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 941 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 952 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 947 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 977 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 975 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 024 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 026 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 041 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 124 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 121 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 072 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 123 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 198 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 222 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 246 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 231 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 322 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 255 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 314 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Senec
2 678 €/m²+5,5 % za rok
| 05/2023 | 2 546 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 524 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 2 539 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 2 541 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 2 509 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 2 448 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 2 430 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 2 446 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 2 476 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 2 478 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 2 459 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 2 447 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 2 436 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 2 453 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 2 437 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 2 433 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 2 453 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 2 482 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 2 503 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 2 509 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 2 570 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 2 596 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 2 568 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 2 581 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 2 543 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 2 541 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 2 551 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 2 543 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 2 538 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 2 552 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 2 551 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 2 551 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 2 561 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 2 597 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 2 613 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 2 622 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 2 637 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 2 567 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 2 591 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 2 636 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 2 678 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Senec
206 €/m²−0,8 % za rok
| 05/2023 | 202 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 204 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 198 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 199 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 194 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 204 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 200 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 188 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 178 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 175 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 182 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 190 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 190 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 200 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 203 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 204 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 203 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 201 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 213 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 217 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 206 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 207 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 201 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 208 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 201 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 210 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 205 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 210 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 208 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 216 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 217 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 217 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 220 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 217 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 221 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 219 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 207 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 202 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 188 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 194 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 206 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
708+131,4 % za 10 rokov
| 2011 | 284 |
|---|---|
| 2012 | 290 |
| 2013 | 295 |
| 2014 | 303 |
| 2015 | 306 |
| 2016 | 325 |
| 2017 | 342 |
| 2018 | 372 |
| 2019 | 414 |
| 2020 | 510 |
| 2021 | 614 |
| 2022 | 642 |
| 2023 | 682 |
| 2024 | 702 |
| 2025 | 708 |
Priemerný vek
35,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,5 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,6 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 1,7 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 1,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 1,5 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 1,4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 1,4 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 1,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 1,6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 1,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 1,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,1 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2 % | 4 % |
| 05/2026 | 1,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 2 % | 4 % |
| 07/2026 | 2 % | 4 % |
| 08/2026 | 2 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 866 €SR 1 864 €
| 2009 | 790 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 776 € | 828 € |
| 2011 | 829 € | 853 € |
| 2012 | 866 € | 881 € |
| 2013 | 868 € | 891 € |
| 2014 | 944 € | 957 € |
| 2015 | 973 € | 993 € |
| 2016 | 977 € | 1 034 € |
| 2017 | 957 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 152 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 244 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 284 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 315 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 450 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 560 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 695 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 866 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia