
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.


066 01 Humenné
124 000 €
1 561 €/m² · 3-izb. · 79 m² · 6. posch. · 9 dní v ponuke

066 01 Humenné
127 900 €
2 127 €/m² · 3-izb. · 60 m² · 1. posch. · 10 dní v ponuke


066 01 Humenné
133 900 €
2 232 €/m² · 3-izb. · 60 m² · 1. posch. · 10 dní v ponuke

066 01 Humenné
108 900 €
3-izb. · 10 dní v ponuke

066 01 Humenné
106 000 €
3-izb. · 14 dní v ponuke

066 01 Humenné
108 000 €
3-izb. · 14 dní v ponuke


066 01 Humenné
125 000 €
1 984 €/m² · 3-izb. · 63 m² · 2. posch. · 16 dní v ponuke · 1× zlacnené

066 01 Humenné
112 000 €
1 750 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 17 dní v ponuke

066 01 Humenné
117 999 €
1 573 €/m² · 3-izb. · 75 m² · 18 dní v ponuke


066 01 Humenné
110 000 €
1 419 €/m² · 3-izb. · 78 m² · 8. posch.

066 01 Humenné
122 000 €
2 103 €/m² · 3-izb. · 58 m² · 5. posch. · 1× zlacnené

066 01 Humenné
122 900 €
1 951 €/m² · 3-izb. · 63 m²



| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 16 | 63 650 € | 2 288 |
| 2-izbové | 40 | 88 000 € | 1 700 |
| 3-izbové | 61 | 116 000 € | 1 618 |
| 4-izbové | 7 | 141 900 € | 1 326 |
Byty na predaj
1 802 €/m²+15,7 % za rok
| 05/2023 | 1 357 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 348 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 324 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 303 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 297 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 284 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 281 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 329 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 373 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 378 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 337 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 370 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 355 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 389 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 426 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 408 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 390 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 406 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 427 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 409 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 406 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 433 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 475 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 514 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 552 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 539 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 596 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 581 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 557 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 552 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 598 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 622 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 620 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 694 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 687 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 714 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 726 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 728 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 759 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 751 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 802 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Prešovský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +8,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
29 179−14 % za 10 rokov
| 2011 | 34 921 |
|---|---|
| 2012 | 34 634 |
| 2013 | 34 455 |
| 2014 | 34 186 |
| 2015 | 33 945 |
| 2016 | 33 660 |
| 2017 | 33 441 |
| 2018 | 33 191 |
| 2019 | 32 834 |
| 2020 | 32 491 |
| 2021 | 30 925 |
| 2022 | 30 450 |
| 2023 | 30 006 |
| 2024 | 29 567 |
| 2025 | 29 179 |
Priemerný vek
45,1SR 42,6
Nezamestnanosť
4,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,6 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,3 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,3 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,5 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 4,5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 4,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 4,7 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 516 €SR 1 864 €
| 2009 | 612 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 631 € | 828 € |
| 2011 | 672 € | 853 € |
| 2012 | 700 € | 881 € |
| 2013 | 689 € | 891 € |
| 2014 | 725 € | 957 € |
| 2015 | 763 € | 993 € |
| 2016 | 780 € | 1 034 € |
| 2017 | 832 € | 1 095 € |
| 2018 | 890 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 012 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 068 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 084 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 198 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 268 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 398 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 516 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia