Na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha – Stará Huta
-, Horný Tisovník, okres Detva
89 900 €
3 €/m² · 29 443 m²
-, Horný Tisovník, okres Detva
89 900 €
3 €/m² · 29 443 m²
Dolný Tisovník, Horný Tisovník, okres Detva
49 602 €
7 €/m² · 7 086 m²

962 75 Detva
6 400 €
2 092 €/m² · 3 m² · 16 dní v ponuke


Horný Tisovník, okres Detva
7 260 €
1 €/m² · 6 600 m²
Horný Tisovník, okres Detva
23 800 €
3 €/m² · 7 748 m²
Horný Tisovník, okres Detva
79 000 €
1 €/m² · 83 015 m²



Horný Tisovník, Detva
18 500 €
3 €/m² · 5 895 m²

Horný Tisovník, Detva
30 000 €
30 €/m² · 1 000 m²
Byty na predaj · okres okres Detva
1 950 €/m²+29,9 % za rok
| 05/2023 | 1 706 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 696 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 619 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 653 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 631 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 592 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 606 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 598 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 599 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 618 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 604 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 597 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 619 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 627 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 604 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 575 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 584 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 565 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 527 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 480 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 481 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 497 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 453 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 509 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 457 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 463 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 525 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 491 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 502 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 479 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 514 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 584 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 542 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 530 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 682 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 688 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 735 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 710 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 713 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 805 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 950 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Detva
1 377 €/m²+13,1 % za rok
| 05/2023 | 1 132 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 136 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 230 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 096 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 106 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 136 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 106 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 066 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 093 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 030 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 077 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 181 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 156 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 179 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 146 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 118 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 098 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 122 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 107 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 182 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 160 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 162 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 102 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 151 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 161 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 206 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 253 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 217 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 218 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 204 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 182 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 135 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 183 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 212 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 180 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 185 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 192 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 254 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 353 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 333 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 377 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Detva
58 €/m²+165 % za rok
| 05/2023 | 29 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 27 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 31 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 29 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 28 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 29 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 30 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 31 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 31 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 33 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 27 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 30 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 27 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 24 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 29 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 32 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 26 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 30 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 29 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 30 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 28 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 27 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 29 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 30 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 22 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 23 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 22 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 24 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 28 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 26 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 28 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 31 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 30 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 29 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 30 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 34 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 46 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 49 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 58 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Priemerná
Obyvatelia
191−2,1 % za 10 rokov
| 2011 | 215 |
|---|---|
| 2012 | 210 |
| 2013 | 207 |
| 2014 | 200 |
| 2015 | 195 |
| 2016 | 184 |
| 2017 | 177 |
| 2018 | 175 |
| 2019 | 178 |
| 2020 | 172 |
| 2021 | 174 |
| 2022 | 181 |
| 2023 | 186 |
| 2024 | 189 |
| 2025 | 191 |
Priemerný vek
46,6SR 42,6
Nezamestnanosť
9,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 7,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 6,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 5,5 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 5,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 5,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 5,5 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 5,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 6,2 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 6,5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 6,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 6,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 7,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 7,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 7,2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 7,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 7,6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 7,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 7,9 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 8,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 8,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 8,6 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 9,1 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 9,4 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 9,4 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 9,4 % | 4 % |
| 05/2026 | 9,6 % | 4 % |
| 06/2026 | 9,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 9,7 % | 4 % |
| 08/2026 | 9,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 588 €SR 1 864 €
| 2009 | 617 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 733 € | 828 € |
| 2011 | 779 € | 853 € |
| 2012 | 795 € | 881 € |
| 2013 | 785 € | 891 € |
| 2014 | 839 € | 957 € |
| 2015 | 875 € | 993 € |
| 2016 | 901 € | 1 034 € |
| 2017 | 970 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 039 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 118 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 087 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 215 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 424 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 445 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 470 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 588 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia