Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany
Dolné záhumnie, Horné Orešany, okres Trnava
72 500 €
72 €/m² · 1 001 m²
Dolné záhumnie, Horné Orešany, okres Trnava
72 500 €
72 €/m² · 1 001 m²
Horné Orešany, Horné Orešany, okres Trnava
74 880 €
65 €/m² · 1 152 m²
Horné Orešany, Horné Orešany, okres Trnava
310 560 €
80 €/m² · 3 882 m²
Pod Vŕškami, Horné Orešany, okres Trnava
165 000 €
67 €/m² · 2 473 m²



Horné Orešany, Trnava
305 850 €
50 €/m² · 6 117 m² · 4 dni v ponuke

919 03 Trnava
105 000 €
93 €/m² · 1 130 m² · 9 dní v ponuke


919 03 Trnava
52 860 €
60 €/m² · 881 m² · 9 dní v ponuke

Horné Orešany, okres Trnava
95 000 €
46 €/m² · 2 076 m² · 17 dní v ponuke

Horné Orešany, okres Trnava
247 900 €
185 €/m² · 1 338 m²
Horné Orešany, okres Trnava
94 900 €
110 €/m² · 862 m²
Horné Orešany, okres Trnava
52 860 €
60 €/m² · 881 m²
Horné Orešany, okres Trnava
111 000 €
21 €/m² · 5 338 m²
Horné Orešany, okres Trnava
112 145 €
55 €/m² · 2 039 m²
Byty na predaj · okres okres Trnava
3 437 €/m²+15,4 % za rok
| 05/2023 | 2 730 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 721 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 688 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 697 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 691 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 2 688 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 638 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 626 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 2 614 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 2 625 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 616 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 664 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 663 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 685 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 687 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 731 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 670 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 673 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 662 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 706 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 725 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 711 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 793 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 861 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 934 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 975 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 952 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 950 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 979 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 024 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 030 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 3 098 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 3 050 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 144 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 139 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 3 160 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 283 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 328 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 340 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 366 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 437 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Trnava
2 104 €/m²+4,4 % za rok
| 05/2023 | 2 008 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 998 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 967 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 958 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 924 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 883 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 830 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 890 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 903 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 910 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 918 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 926 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 958 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 957 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 920 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 913 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 941 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 952 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 958 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 974 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 2 017 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 2 023 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 2 021 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 2 040 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 2 026 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 2 013 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 2 046 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 2 006 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 2 015 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 2 056 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 2 073 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 2 061 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 995 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 2 038 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 2 087 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 2 149 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 2 093 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 2 051 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 2 143 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 2 107 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 2 104 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj
67 €/m²−7,9 % za rok
| 04/2024 | 77 €/m² | 70 €/m² |
|---|---|---|
| 05/2024 | 75 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 75 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 75 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 75 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 75 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 75 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 77 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 77 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 75 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 75 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 75 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 75 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 75 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 75 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 75 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 75 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 72 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 75 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 75 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 69 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 91 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 64 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 72 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 72 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 72 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 67 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 75 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 72 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 67 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
1 934+2,3 % za 10 rokov
| 2011 | 1 904 |
|---|---|
| 2012 | 1 902 |
| 2013 | 1 909 |
| 2014 | 1 910 |
| 2015 | 1 890 |
| 2016 | 1 892 |
| 2017 | 1 892 |
| 2018 | 1 918 |
| 2019 | 1 939 |
| 2020 | 1 928 |
| 2021 | 1 962 |
| 2022 | 1 949 |
| 2023 | 1 948 |
| 2024 | 1 919 |
| 2025 | 1 934 |
Priemerný vek
43,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2,8 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,6 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,5 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,8 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 982 €SR 1 864 €
| 2009 | 860 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 898 € | 828 € |
| 2011 | 934 € | 853 € |
| 2012 | 957 € | 881 € |
| 2013 | 964 € | 891 € |
| 2014 | 1 036 € | 957 € |
| 2015 | 1 070 € | 993 € |
| 2016 | 1 129 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 209 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 270 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 364 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 432 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 475 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 574 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 685 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 761 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 982 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia