Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková
x, Horná Mariková, okres Považská Bystrica
29 900 €
854 €/m² · 1-izb. · 35 m²
x, Horná Mariková, okres Považská Bystrica
29 900 €
854 €/m² · 1-izb. · 35 m²
., Horná Mariková, okres Považská Bystrica
62 900 €
2-izb.
Horná Mariková, okres Považská Bystrica
44 900 €
898 €/m² · 3-izb. · 50 m² · 1. posch. · 1 deň v ponuke

018 03 Považská Bystrica
44 900 €
898 €/m² · 50 m² · 1 deň v ponuke

018 03 Považská Bystrica
75 000 €
1 705 €/m² · 44 m² · 9 dní v ponuke


Horná Mariková, Považská Bystrica
190 000 €
1 727 €/m² · 4-izb. · 110 m²

Horná Mariková, Považská Bystrica
259 900 €
2 166 €/m² · 4-izb. · 120 m²

Horná Mariková, Považská Bystrica
225 000 €
2 045 €/m² · 4-izb. · 110 m²



Horná Mariková, okres Považská Bystrica
41 700 €

Byty na predaj · okres okres Považská Bystrica
2 263 €/m²+9,2 % za rok
| 05/2023 | 2 032 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 992 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 025 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 979 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 961 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 966 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 983 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 997 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 990 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 999 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 982 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 986 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 986 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 996 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 977 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 958 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 947 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 962 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 957 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 952 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 977 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 036 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 031 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 058 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 024 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 077 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 049 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 064 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 073 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 014 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 029 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 082 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 130 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 192 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 162 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 191 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 181 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 194 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 261 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 259 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 263 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Považská Bystrica
1 551 €/m²+5,3 % za rok
| 05/2023 | 1 387 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 312 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 422 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 645 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 695 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 494 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 474 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 530 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 537 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 556 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 733 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 588 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 416 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 466 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 482 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 555 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 457 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 491 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 410 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 625 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 635 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 622 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 593 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 349 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 488 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 434 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 518 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 474 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 472 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 608 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 502 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 334 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 297 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 400 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 342 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 340 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 404 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 625 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 492 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 506 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 551 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Považská Bystrica
70 €/m²+25,7 % za rok
| 05/2023 | 50 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 41 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 47 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 40 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 39 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 42 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 43 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 43 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 43 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 47 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 48 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 49 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 54 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 48 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 52 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 53 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 47 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 52 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 42 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 43 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 53 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 55 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 44 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 47 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 58 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 50 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 60 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 52 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 56 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 57 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 58 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 57 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 53 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 49 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 49 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 50 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 55 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 64 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 68 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 62 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 70 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
589−2,3 % za 10 rokov
| 2011 | 654 |
|---|---|
| 2012 | 636 |
| 2013 | 628 |
| 2014 | 613 |
| 2015 | 603 |
| 2016 | 595 |
| 2017 | 593 |
| 2018 | 577 |
| 2019 | 575 |
| 2020 | 565 |
| 2021 | 574 |
| 2022 | 574 |
| 2023 | 574 |
| 2024 | 583 |
| 2025 | 589 |
Priemerný vek
45,9SR 42,6
Nezamestnanosť
2,5 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,6 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,4 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 1,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,2 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,4 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,5 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 667 €SR 1 864 €
| 2009 | 661 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 692 € | 828 € |
| 2011 | 732 € | 853 € |
| 2012 | 760 € | 881 € |
| 2013 | 770 € | 891 € |
| 2014 | 841 € | 957 € |
| 2015 | 888 € | 993 € |
| 2016 | 915 € | 1 034 € |
| 2017 | 996 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 067 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 154 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 205 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 304 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 377 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 499 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 533 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 667 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia