67 000 €
1 241 €/m²
2-izb. · 54 m²
67 000 €
1 241 €/m²
2-izb. · 54 m²
Hlavná, Hnúšťa, okres Rimavská Sobota
Približná poloha – podľa ulice
50 000 €
714 €/m²
3-izb. · 70 m² · 1. posch.
Hnúšťa, okres Rimavská Sobota
Približná poloha – podľa obce
31 500 €
808 €/m²
1-izb. · 39 m² · 4. posch.

38 800 €
2-izb.

31 500 €
1-izb.

51 000 €
3-izb.
Byty na predaj · okres okres Rimavská Sobota
1 339 €/m²+12,4 % za rok
| 05/2023 | 1 150 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 098 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 104 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 121 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 120 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 087 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 054 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 052 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 064 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 075 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 047 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 020 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 998 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 011 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 975 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 975 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 972 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 018 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 995 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 019 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 197 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 099 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 081 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 156 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 202 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 227 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 186 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 209 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 191 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 223 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 224 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 250 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 133 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 254 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 230 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 240 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 249 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 267 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 232 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 249 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 339 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
6 386−16,1 % za 10 rokov
| 2011 | 7 749 |
|---|---|
| 2012 | 7 701 |
| 2013 | 7 721 |
| 2014 | 7 676 |
| 2015 | 7 611 |
| 2016 | 7 562 |
| 2017 | 7 490 |
| 2018 | 7 455 |
| 2019 | 7 411 |
| 2020 | 7 370 |
| 2021 | 6 714 |
| 2022 | 6 616 |
| 2023 | 6 504 |
| 2024 | 6 436 |
| 2025 | 6 386 |
Priemerný vek
42SR 42,6
Nezamestnanosť
7,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 7,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 7,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 7,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 7,8 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 7,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 8,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 8,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 8,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 8,3 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 8,3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 8,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 8,5 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 8,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 8,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 8,5 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 8,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 8,4 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 8,4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 8,3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 8,3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 8,2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 8,1 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 8,1 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 8,1 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 05/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 06/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 07/2026 | 7,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 7,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 444 €SR 1 864 €
| 2009 | 578 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 581 € | 828 € |
| 2011 | 594 € | 853 € |
| 2012 | 616 € | 881 € |
| 2013 | 631 € | 891 € |
| 2014 | 673 € | 957 € |
| 2015 | 684 € | 993 € |
| 2016 | 717 € | 1 034 € |
| 2017 | 778 € | 1 095 € |
| 2018 | 847 € | 1 171 € |
| 2019 | 948 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 011 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 071 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 134 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 259 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 328 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 444 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia