Na predaj priestranný 2-izbový byt s parkovaním v Hlohovci
Petra Jilemnického, Hlohovec, okres Hlohovec
125 000 €
2 358 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 3 dni v ponuke
- spĺňaCenaPod rozpočtom 130 000 €−4 %
Petra Jilemnického, Hlohovec, okres Hlohovec
125 000 €
2 358 €/m² · 2-izb. · 53 m² · 3 dni v ponuke
Fraštácka, Hlohovec, okres Hlohovec
125 000 €
3 472 €/m² · 1-izb. · 36 m² · 1. posch. · 5 dní v ponuke
Nitrianska, Hlohovec, okres Hlohovec
99 900 €
2 700 €/m² · 1-izb. · 37 m² · 7. posch. · 14 dní v ponuke
R. Dilonga 16B, Hlohovec, okres Hlohovec
121 000 €
2 241 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 4. posch. · 1× zlacnené
Mierová, Hlohovec, okres Hlohovec
121 000 €
2 241 €/m² · 2-izb. · 54 m² · 3. posch.
Sihotská, Hlohovec, okres Hlohovec
128 000 €
3 048 €/m² · 2-izb. · 42 m² · 4. posch.
Slov. nár. povstania, Hlohovec, okres Hlohovec
130 000 €
2 241 €/m² · 3-izb. · 58 m² · 2. posch.
SNP, Hlohovec, okres Hlohovec
130 000 €
2 241 €/m² · 3-izb. · 58 m²

920 01 Hlohovec
125 900 €
2-izb. · 2 dni v ponuke



Hlohovec, okres Hlohovec
119 000 €
2 204 €/m² · 2-izb. · 54 m²


| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 15 | 128 000 € | 2 315 |
| 3-izbové | 30 | 159 500 € | 2 246 |
| 4-izbové | 6 | 210 000 € | — |
Byty na predaj
2 318 €/m²+9,2 % za rok
| 05/2023 | 1 958 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 974 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 007 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 034 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 018 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 992 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 950 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 931 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 942 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 928 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 965 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 995 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 2 009 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 000 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 945 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 011 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 046 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 118 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 110 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 151 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 176 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 079 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 104 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 111 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 075 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 045 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 091 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 097 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 123 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 180 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 186 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 190 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 136 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 139 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 234 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 367 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 282 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 117 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 196 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 268 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 318 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nadpriemerná
Obyvatelia
19 214−13 % za 10 rokov
| 2011 | 22 661 |
|---|---|
| 2012 | 22 570 |
| 2013 | 22 441 |
| 2014 | 22 264 |
| 2015 | 22 079 |
| 2016 | 21 933 |
| 2017 | 21 715 |
| 2018 | 21 508 |
| 2019 | 21 301 |
| 2020 | 21 067 |
| 2021 | 20 274 |
| 2022 | 19 992 |
| 2023 | 19 774 |
| 2024 | 19 458 |
| 2025 | 19 214 |
Priemerný vek
45,6SR 42,6
Nezamestnanosť
2,4 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,1 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,3 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,4 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 741 €SR 1 864 €
| 2009 | 791 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 815 € | 828 € |
| 2011 | 878 € | 853 € |
| 2012 | 889 € | 881 € |
| 2013 | 815 € | 891 € |
| 2014 | 887 € | 957 € |
| 2015 | 916 € | 993 € |
| 2016 | 978 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 076 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 133 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 251 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 283 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 371 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 481 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 500 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 549 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 741 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia