Stavebný pozemok na predaj 1810 m2 , Gregorovce-okr.Prešov
., Gregorovce, okres Prešov
64 900 €
36 €/m² · 1 810 m²
., Gregorovce, okres Prešov
64 900 €
36 €/m² · 1 810 m²
Gregorovce, Gregorovce, okres Prešov
49 900 €
67 €/m² · 748 m²
Gregorovce, Gregorovce, okres Prešov
79 591 €
59 €/m² · 1 349 m²
Zlaté, Gregorovce, okres Prešov
126 900 €
30 €/m² · 4 227 m²
Gregorovce, okres Prešov
268 254 €
63 €/m² · 4 258 m² · 9 dní v ponuke
Gregorovce, okres Prešov
80 000 €
38 €/m² · 2 079 m²

Gregorovce, Prešov
39 999 €
28 €/m² · 1 443 m² · prízemie · 1× zlacnené

Gregorovce, Prešov
40 000 €
22 €/m² · 1 821 m²
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
947+15,2 % za 10 rokov
| 2011 | 810 |
|---|---|
| 2012 | 814 |
| 2013 | 829 |
| 2014 | 823 |
| 2015 | 822 |
| 2016 | 822 |
| 2017 | 839 |
| 2018 | 852 |
| 2019 | 867 |
| 2020 | 879 |
| 2021 | 905 |
| 2022 | 914 |
| 2023 | 935 |
| 2024 | 941 |
| 2025 | 947 |
Priemerný vek
41,1SR 42,6
Nezamestnanosť
2,7 %SR 4 %
| 12/2023 | 3,6 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 3,5 % | 4 % |
| 02/2024 | 3,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 3,3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 3,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,1 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,4 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,6 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,7 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 720 €SR 1 864 €
| 2009 | 697 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 732 € | 828 € |
| 2011 | 767 € | 853 € |
| 2012 | 774 € | 881 € |
| 2013 | 785 € | 891 € |
| 2014 | 847 € | 957 € |
| 2015 | 875 € | 993 € |
| 2016 | 903 € | 1 034 € |
| 2017 | 956 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 022 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 104 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 155 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 219 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 287 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 430 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 599 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 720 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia