
ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTRANNÝ 3-izb byt v centre Dun .Stredy
Dunajská Streda
144 900 €
1 958 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 8. posch. · 1 deň v ponuke
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.

Dunajská Streda
144 900 €
1 958 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 8. posch. · 1 deň v ponuke

929 01 Dunajská Streda
152 000 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

929 01 Dunajská Streda
142 900 €
3-izb. · 1 deň v ponuke

929 01 Dunajská Streda
150 000 €
2 143 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 7. posch. · 2 dni v ponuke

929 01 Dunajská Streda
150 000 €
2 174 €/m² · 3-izb. · 69 m² · 2. posch. · 5 dní v ponuke
Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
157 000 €
2 181 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 1. posch. · 6 dní v ponuke


929 01 Dunajská Streda
134 500 €
1 660 €/m² · 3-izb. · 81 m² · 8 dní v ponuke
Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
144 900 €
1 958 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 8. posch. · 8 dní v ponuke


929 01 Dunajská Streda
187 600 €
2 174 €/m² · 3-izb. · 86 m² · 9 dní v ponuke
Dunajská Streda, okres Dunajská Streda
166 000 €
2 306 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 3. posch. · 9 dní v ponuke


929 01 Dunajská Streda
209 000 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

929 01 Dunajská Streda
146 900 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

929 01 Dunajská Streda
139 900 €
3-izb. · 9 dní v ponuke

930 13 Dunajská Streda
99 000 €
1 414 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 1. posch. · 10 dní v ponuke

929 01 Dunajská Streda
155 000 €
3-izb. · 13 dní v ponuke

929 01 Dunajská Streda
139 000 €
3-izb. · 13 dní v ponuke

929 01 Dunajská Streda
119 000 €
3-izb. · 13 dní v ponuke
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 1-izbové | 7 | 105 990 € | 3 122 |
| 2-izbové | 48 | 129 450 € | 2 579 |
| 3-izbové | 168 | 150 000 € | 2 174 |
| 4-izbové | 19 | 179 900 € | 1 820 |
| 5 a viac izieb | 8 | 254 950 € | 1 278 |
Byty na predaj
2 198 €/m²+6,1 % za rok
| 05/2023 | 2 009 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 953 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 940 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 944 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 935 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 910 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 901 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 891 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 873 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 870 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 883 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 876 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 853 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 870 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 847 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 863 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 851 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 830 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 853 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 866 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 886 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 931 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 977 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 005 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 054 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 044 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 059 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 073 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 071 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 043 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 067 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 070 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 096 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 124 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 130 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 216 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 169 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 129 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 2 106 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 176 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 198 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Nízka
Obyvatelia
22 720+0,3 % za 10 rokov
| 2011 | 22 486 |
|---|---|
| 2012 | 22 561 |
| 2013 | 22 481 |
| 2014 | 22 553 |
| 2015 | 22 652 |
| 2016 | 22 641 |
| 2017 | 22 643 |
| 2018 | 22 730 |
| 2019 | 22 684 |
| 2020 | 22 620 |
| 2021 | 23 009 |
| 2022 | 22 892 |
| 2023 | 22 892 |
| 2024 | 22 826 |
| 2025 | 22 720 |
Priemerný vek
45,3SR 42,6
Nezamestnanosť
3,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,8 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,8 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,9 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 3,1 % | 4 % |
| 05/2026 | 3,1 % | 4 % |
| 06/2026 | 3,2 % | 4 % |
| 07/2026 | 3,2 % | 4 % |
| 08/2026 | 3,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 583 €SR 1 864 €
| 2009 | 675 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 670 € | 828 € |
| 2011 | 706 € | 853 € |
| 2012 | 722 € | 881 € |
| 2013 | 725 € | 891 € |
| 2014 | 768 € | 957 € |
| 2015 | 801 € | 993 € |
| 2016 | 823 € | 1 034 € |
| 2017 | 907 € | 1 095 € |
| 2018 | 983 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 078 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 126 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 190 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 289 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 407 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 532 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 583 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia