Jedinečný stavebný pozemok Dežerice NA PREDAJ
-, Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
98 000 €
35 €/m² · 2 816 m²
-, Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
98 000 €
35 €/m² · 2 816 m²
Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
115 000 €
41 €/m² · 2 816 m² · 15 dní v ponuke
Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
191 250 €
2 €/m² · 85 000 m²
Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
278 792 €
2 €/m² · 174 245 m²
Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou
623 300 €
23 €/m² · 27 100 m²

Dežerice, Bánovce nad Bebravou
115 000 €
41 €/m² · 2 816 m²
Byty na predaj · okres okres Bánovce nad Bebravou
1 764 €/m²+6,6 % za rok
| 05/2023 | 1 505 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 527 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 541 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 541 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 581 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 561 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 556 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 549 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 572 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 546 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 536 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 559 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 613 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 593 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 602 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 584 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 588 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 576 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 554 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 578 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 565 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 579 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 585 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 571 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 590 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 623 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 616 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 678 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 654 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 631 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 657 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 650 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 696 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 685 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 776 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 750 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 767 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 741 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 753 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 740 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 764 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Bánovce nad Bebravou
1 407 €/m²+10,6 % za rok
| 05/2023 | 1 404 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 333 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 329 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 396 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 372 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 333 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 278 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 238 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 239 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 227 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 207 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 189 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 144 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 176 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 179 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 189 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 163 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 260 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 300 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 365 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 322 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 296 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 343 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 309 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 216 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 223 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 175 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 282 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 272 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 301 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 164 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 295 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 303 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 285 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 333 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 308 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 340 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 342 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 307 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 399 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 407 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj · okres okres Bánovce nad Bebravou
80 €/m²+65,4 % za rok
| 05/2023 | 39 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 40 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 41 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 43 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 44 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 42 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 42 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 35 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 38 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 48 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 43 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 42 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 44 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 42 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 43 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 42 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 47 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 49 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 49 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 52 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 51 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 49 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 45 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 43 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 46 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 48 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 51 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 51 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 49 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 48 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 52 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 50 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 78 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 69 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 50 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 65 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 76 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 53 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 74 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 93 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 80 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trenčiansky kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,6 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
1 145+40,7 % za 10 rokov
| 2011 | 658 |
|---|---|
| 2012 | 683 |
| 2013 | 730 |
| 2014 | 763 |
| 2015 | 814 |
| 2016 | 887 |
| 2017 | 923 |
| 2018 | 964 |
| 2019 | 1 018 |
| 2020 | 1 033 |
| 2021 | 1 038 |
| 2022 | 1 101 |
| 2023 | 1 137 |
| 2024 | 1 150 |
| 2025 | 1 145 |
Priemerný vek
38,5SR 42,6
Nezamestnanosť
2,6 %SR 4 %
| 12/2023 | 2,3 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 02/2024 | 2,3 % | 4 % |
| 03/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 2,3 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 2,2 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 1,7 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 1,6 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 1,6 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 1,6 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 1,6 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 1,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 1,9 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,1 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,6 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,8 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,8 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,7 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,6 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,6 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 701 €SR 1 864 €
| 2009 | 577 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 639 € | 828 € |
| 2011 | 697 € | 853 € |
| 2012 | 718 € | 881 € |
| 2013 | 738 € | 891 € |
| 2014 | 785 € | 957 € |
| 2015 | 816 € | 993 € |
| 2016 | 875 € | 1 034 € |
| 2017 | 955 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 061 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 171 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 210 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 303 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 407 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 592 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 625 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 701 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia