
Slnečný trojizbový byt s balkónom na Dolinkách v Detve
Dolinky, Detva
116 000 €
1 648 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 6. posch.
- spĺňaIzbyHľadáte 33-izb.

Dolinky, Detva
116 000 €
1 648 €/m² · 3-izb. · 70 m² · 6. posch.

Štúrova, Detva
172 900 €
2 075 €/m² · 3-izb. · 83 m² · 3. posch.

Štúrova, Detva
175 900 €
2 116 €/m² · 3-izb. · 83 m² · prízemie
Námestie mieru, Detva, okres Detva
125 000 €
1 736 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 1. posch.
Detva, okres Detva
104 999 €
1 458 €/m² · 3-izb. · 72 m² · 5. posch. · Pridaný dnes
Detva, okres Detva
125 000 €
1 623 €/m² · 3-izb. · 77 m² · 7. posch. · 1 deň v ponuke

Námestie Slobody, Detva
129 000 €
1 743 €/m² · 3-izb. · 74 m² · 1. posch. · 7 dní v ponuke

962 12 Detva
129 000 €
3-izb. · 7 dní v ponuke



962 12 Detva
129 000 €
3-izb. · 12 dní v ponuke
Detva, okres Detva
115 000 €
1 513 €/m² · 3-izb. · 76 m² · 10. posch. · 18 dní v ponuke

962 12 Detva
115 000 €
3-izb. · 18 dní v ponuke · 1× zlacnené
Detva, okres Detva
113 690 €
1 776 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 2. posch. · 20 dní v ponuke
Detva, okres Detva
123 000 €
1 922 €/m² · 3-izb. · 64 m² · 6. posch.
Detva, okres Detva
172 900 €
2 083 €/m² · 3-izb. · 83 m² · 3. posch.

962 12 Detva
172 900 €
1 814 €/m² · 3-izb. · 95 m² · 3. posch.
Detva, okres Detva
175 900 €
2 119 €/m² · 3-izb. · 83 m² · 1. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 5 | 98 000 € | — |
| 3-izbové | 18 | 127 000 € | 1 795 |
Byty na predaj
1 704 €/m²+14,8 % za rok
| 05/2023 | 1 719 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 709 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 1 613 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 1 669 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 1 642 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 599 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 1 586 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 1 601 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 587 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 622 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 1 604 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 1 599 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 632 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 1 634 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 1 642 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 1 603 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 1 631 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 1 583 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 1 556 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 1 508 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 1 493 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 1 500 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 1 506 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 1 497 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 1 468 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 1 499 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 1 547 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 1 515 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 1 484 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 1 505 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 1 576 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 1 575 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 1 582 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 1 590 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 1 631 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 1 608 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 1 659 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 1 697 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 742 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 1 744 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 1 704 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Banskobystrický kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +12,4 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
13 416−9,9 % za 10 rokov
| 2011 | 15 062 |
|---|---|
| 2012 | 15 047 |
| 2013 | 15 024 |
| 2014 | 14 965 |
| 2015 | 14 887 |
| 2016 | 14 845 |
| 2017 | 14 751 |
| 2018 | 14 686 |
| 2019 | 14 545 |
| 2020 | 14 405 |
| 2021 | 13 847 |
| 2022 | 13 704 |
| 2023 | 13 629 |
| 2024 | 13 523 |
| 2025 | 13 416 |
Priemerný vek
44,6SR 42,6
Nezamestnanosť
4,3 %SR 4 %
| 12/2023 | 4,4 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 4,4 % | 4 % |
| 02/2024 | 4,4 % | 4 % |
| 03/2024 | 4,3 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,2 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,2 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,1 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 3,9 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 3,8 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 3,7 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 3,8 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 3,8 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 3,9 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 4 % | 4 % |
| 05/2026 | 4 % | 4 % |
| 06/2026 | 4,1 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,2 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,3 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 588 €SR 1 864 €
| 2009 | 617 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 733 € | 828 € |
| 2011 | 779 € | 853 € |
| 2012 | 795 € | 881 € |
| 2013 | 785 € | 891 € |
| 2014 | 839 € | 957 € |
| 2015 | 875 € | 993 € |
| 2016 | 901 € | 1 034 € |
| 2017 | 970 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 039 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 118 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 087 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 215 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 424 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 445 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 470 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 588 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia