Svetlý 2-izbový byt 54,94 m² · Kolísky · loggia, garáž, pivnica, klimatizácia
Ota Holúska, Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
234 900 €
4 271 €/m² · 2-izb. · 55 m²
- spĺňaIzbyHľadáte 22-izb.
Ota Holúska, Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
234 900 €
4 271 €/m² · 2-izb. · 55 m²
Tatranská, Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
249 990 €
4 167 €/m² · 2-izb. · 60 m²
Kunovská 9, Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
271 830 €
4 607 €/m² · 2-izb. · 59 m² · 4. posch.

841 06 Bratislava
240 000 €
2-izb. · 7 dní v ponuke
Bratislava-Záhorská Bystrica, okres Bratislava IV
234 900 €
4 271 €/m² · 2-izb. · 55 m² · 1. posch.
| Izby | Ponuky | Cena | €/m² |
|---|---|---|---|
| 2-izbové | 5 | 240 000 € | — |
| 3-izbové | 19 | 299 900 € | 3 574 |
| 4-izbové | 5 | 411 000 € | 3 574 |
Byty na predaj
3 734 €/m²−3,4 % za rok
| 05/2023 | 3 530 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 3 479 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 3 450 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 3 318 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 3 401 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 3 416 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 3 390 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 3 386 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 3 412 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 3 307 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 3 314 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 3 452 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 3 497 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 3 189 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 3 346 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 3 498 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 3 480 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 3 526 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 3 611 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 3 461 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 3 568 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 3 808 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 3 807 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 3 483 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 3 716 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 3 756 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 3 887 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 3 919 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 3 865 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 3 850 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 3 807 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 4 052 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 4 075 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 3 807 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 3 976 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 4 077 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 3 951 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 3 809 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 3 759 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 3 643 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 3 734 €/m² | 3 070 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Bratislavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +16,2 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Vysoká
Obyvatelia
8 009+75,7 % za 10 rokov
| 2011 | 3 503 |
|---|---|
| 2012 | 3 805 |
| 2013 | 3 999 |
| 2014 | 4 302 |
| 2015 | 4 559 |
| 2016 | 4 898 |
| 2017 | 5 171 |
| 2018 | 5 619 |
| 2019 | 6 014 |
| 2020 | 6 428 |
| 2021 | 6 880 |
| 2022 | 7 305 |
| 2023 | 7 564 |
| 2024 | 7 730 |
| 2025 | 8 009 |
Priemerný vek
38SR 42,6
Nezamestnanosť
2,5 %SR 4 %
| 12/2023 | 1,7 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 1,7 % | 4 % |
| 02/2024 | 1,7 % | 4 % |
| 03/2024 | 1,8 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 1,8 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 1,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 1,9 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 2 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 2,1 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 2,2 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 2,2 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 2,3 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 2,4 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 2,4 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 2,5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 2,5 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 05/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 06/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 07/2026 | 2,5 % | 4 % |
| 08/2026 | 2,5 % | 4 % |
Mzda v okrese
2 446 €SR 1 864 €
| 2009 | 1 098 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 1 061 € | 828 € |
| 2011 | 1 074 € | 853 € |
| 2012 | 1 096 € | 881 € |
| 2013 | 1 212 € | 891 € |
| 2014 | 1 320 € | 957 € |
| 2015 | 1 359 € | 993 € |
| 2016 | 1 450 € | 1 034 € |
| 2017 | 1 517 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 637 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 806 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 797 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 811 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 892 € | 1 500 € |
| 2023 | 2 062 € | 1 637 € |
| 2024 | 2 277 € | 1 749 € |
| 2025 | 2 446 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia