Chata pri vode a v lese, Tomky na Záhorí
Borský Svätý Jur, Borský Svätý Jur, okres Senica
220 000 €
2 037 €/m² · 6-izb. · 108 m²
Borský Svätý Jur, Borský Svätý Jur, okres Senica
220 000 €
2 037 €/m² · 6-izb. · 108 m²

908 79 Senica
99 000 €
1 238 €/m² · 80 m² · Pridaný dnes

Borský Svätý Jur, okres Senica
71 000 €
1 578 €/m² · 45 m² · 2 dni v ponuke

908 79 Senica
59 000 €
656 €/m² · 90 m² · 9 dní v ponuke


Borský Svätý Jur, okres Senica
148 990 €
1 242 €/m² · 120 m²
Borský Svätý Jur, okres Senica
95 000 €
1 056 €/m² · 90 m²
Borský Svätý Jur, okres Senica
359 000 €
2 762 €/m² · 130 m²

Borský Svätý Jur, Senica
97 999 €
1 633 €/m² · 2-izb. · 60 m²

Hamrovská cesta, Borský Svätý Jur, Senica
360 000 €
3 600 €/m² · 3-izb. · 100 m²
Byty na predaj · okres okres Senica
2 067 €/m²−7,9 % za rok
| 05/2023 | 2 113 €/m² | 2 534 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 2 078 €/m² | 2 547 €/m² |
| 07/2023 | 2 119 €/m² | 2 547 €/m² |
| 08/2023 | 2 113 €/m² | 2 524 €/m² |
| 09/2023 | 2 054 €/m² | 2 511 €/m² |
| 10/2023 | 1 994 €/m² | 2 521 €/m² |
| 11/2023 | 2 015 €/m² | 2 496 €/m² |
| 12/2023 | 2 030 €/m² | 2 495 €/m² |
| 01/2024 | 1 962 €/m² | 2 510 €/m² |
| 02/2024 | 1 961 €/m² | 2 499 €/m² |
| 03/2024 | 2 007 €/m² | 2 504 €/m² |
| 04/2024 | 2 031 €/m² | 2 525 €/m² |
| 05/2024 | 1 979 €/m² | 2 527 €/m² |
| 06/2024 | 2 066 €/m² | 2 538 €/m² |
| 07/2024 | 2 014 €/m² | 2 530 €/m² |
| 08/2024 | 2 011 €/m² | 2 555 €/m² |
| 09/2024 | 2 019 €/m² | 2 586 €/m² |
| 10/2024 | 2 092 €/m² | 2 571 €/m² |
| 11/2024 | 2 114 €/m² | 2 594 €/m² |
| 12/2024 | 2 245 €/m² | 2 646 €/m² |
| 01/2025 | 2 337 €/m² | 2 696 €/m² |
| 02/2025 | 2 360 €/m² | 2 698 €/m² |
| 03/2025 | 2 363 €/m² | 2 815 €/m² |
| 04/2025 | 2 226 €/m² | 2 812 €/m² |
| 05/2025 | 2 149 €/m² | 2 802 €/m² |
| 06/2025 | 2 088 €/m² | 2 822 €/m² |
| 07/2025 | 2 151 €/m² | 2 832 €/m² |
| 08/2025 | 2 268 €/m² | 2 844 €/m² |
| 09/2025 | 2 245 €/m² | 2 909 €/m² |
| 10/2025 | 2 194 €/m² | 2 943 €/m² |
| 11/2025 | 2 139 €/m² | 3 013 €/m² |
| 12/2025 | 2 150 €/m² | 3 072 €/m² |
| 01/2026 | 2 143 €/m² | 2 993 €/m² |
| 02/2026 | 2 162 €/m² | 3 085 €/m² |
| 03/2026 | 2 107 €/m² | 3 034 €/m² |
| 04/2026 | 2 154 €/m² | 3 080 €/m² |
| 05/2026 | 2 206 €/m² | 3 062 €/m² |
| 06/2026 | 2 066 €/m² | 3 035 €/m² |
| 07/2026 | 1 992 €/m² | 3 048 €/m² |
| 08/2026 | 2 041 €/m² | 3 035 €/m² |
| 09/2026 | 2 067 €/m² | 3 070 €/m² |
Domy na predaj · okres okres Senica
1 516 €/m²−3,3 % za rok
| 05/2023 | 1 600 €/m² | 1 776 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 1 639 €/m² | 1 790 €/m² |
| 07/2023 | 1 649 €/m² | 1 777 €/m² |
| 08/2023 | 1 586 €/m² | 1 773 €/m² |
| 09/2023 | 1 554 €/m² | 1 773 €/m² |
| 10/2023 | 1 596 €/m² | 1 765 €/m² |
| 11/2023 | 1 647 €/m² | 1 736 €/m² |
| 12/2023 | 1 615 €/m² | 1 744 €/m² |
| 01/2024 | 1 647 €/m² | 1 748 €/m² |
| 02/2024 | 1 664 €/m² | 1 736 €/m² |
| 03/2024 | 1 608 €/m² | 1 731 €/m² |
| 04/2024 | 1 617 €/m² | 1 745 €/m² |
| 05/2024 | 1 678 €/m² | 1 727 €/m² |
| 06/2024 | 1 653 €/m² | 1 729 €/m² |
| 07/2024 | 1 615 €/m² | 1 723 €/m² |
| 08/2024 | 1 676 €/m² | 1 722 €/m² |
| 09/2024 | 1 715 €/m² | 1 734 €/m² |
| 10/2024 | 1 621 €/m² | 1 742 €/m² |
| 11/2024 | 1 629 €/m² | 1 746 €/m² |
| 12/2024 | 1 642 €/m² | 1 799 €/m² |
| 01/2025 | 1 625 €/m² | 1 808 €/m² |
| 02/2025 | 1 589 €/m² | 1 801 €/m² |
| 03/2025 | 1 600 €/m² | 1 826 €/m² |
| 04/2025 | 1 651 €/m² | 1 796 €/m² |
| 05/2025 | 1 586 €/m² | 1 777 €/m² |
| 06/2025 | 1 581 €/m² | 1 801 €/m² |
| 07/2025 | 1 647 €/m² | 1 793 €/m² |
| 08/2025 | 1 511 €/m² | 1 762 €/m² |
| 09/2025 | 1 568 €/m² | 1 793 €/m² |
| 10/2025 | 1 525 €/m² | 1 812 €/m² |
| 11/2025 | 1 516 €/m² | 1 823 €/m² |
| 12/2025 | 1 556 €/m² | 1 818 €/m² |
| 01/2026 | 1 547 €/m² | 1 761 €/m² |
| 02/2026 | 1 535 €/m² | 1 788 €/m² |
| 03/2026 | 1 577 €/m² | 1 768 €/m² |
| 04/2026 | 1 517 €/m² | 1 781 €/m² |
| 05/2026 | 1 603 €/m² | 1 765 €/m² |
| 06/2026 | 1 504 €/m² | 1 855 €/m² |
| 07/2026 | 1 483 €/m² | 1 838 €/m² |
| 08/2026 | 1 469 €/m² | 1 827 €/m² |
| 09/2026 | 1 516 €/m² | 1 853 €/m² |
Pozemky na predaj
74 €/m²+6 % za rok
| 05/2023 | 14 €/m² | 65 €/m² |
|---|---|---|
| 06/2023 | 13 €/m² | 67 €/m² |
| 07/2023 | 15 €/m² | 67 €/m² |
| 08/2023 | 15 €/m² | 67 €/m² |
| 09/2023 | 15 €/m² | 69 €/m² |
| 10/2023 | 15 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2023 | 15 €/m² | 68 €/m² |
| 12/2023 | 15 €/m² | 68 €/m² |
| 01/2024 | 15 €/m² | 68 €/m² |
| 02/2024 | 64 €/m² | 67 €/m² |
| 03/2024 | 15 €/m² | 66 €/m² |
| 04/2024 | 15 €/m² | 70 €/m² |
| 05/2024 | 20 €/m² | 69 €/m² |
| 06/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 07/2024 | 70 €/m² | 70 €/m² |
| 08/2024 | 70 €/m² | 70 €/m² |
| 09/2024 | 70 €/m² | 71 €/m² |
| 10/2024 | 30 €/m² | 70 €/m² |
| 11/2024 | 70 €/m² | 71 €/m² |
| 12/2024 | 85 €/m² | 71 €/m² |
| 01/2025 | 82 €/m² | 72 €/m² |
| 02/2025 | 82 €/m² | 72 €/m² |
| 03/2025 | 107 €/m² | 74 €/m² |
| 04/2025 | 97 €/m² | 76 €/m² |
| 05/2025 | 97 €/m² | 76 €/m² |
| 06/2025 | 91 €/m² | 77 €/m² |
| 07/2025 | 91 €/m² | 77 €/m² |
| 08/2025 | 83 €/m² | 75 €/m² |
| 09/2025 | 70 €/m² | 76 €/m² |
| 10/2025 | 83 €/m² | 77 €/m² |
| 11/2025 | 83 €/m² | 76 €/m² |
| 12/2025 | 70 €/m² | 79 €/m² |
| 01/2026 | 83 €/m² | 77 €/m² |
| 02/2026 | 70 €/m² | 77 €/m² |
| 03/2026 | 74 €/m² | 80 €/m² |
| 04/2026 | 74 €/m² | 80 €/m² |
| 05/2026 | 97 €/m² | 80 €/m² |
| 06/2026 | 70 €/m² | 85 €/m² |
| 07/2026 | 48 €/m² | 83 €/m² |
| 08/2026 | 20 €/m² | 85 €/m² |
| 09/2026 | 74 €/m² | 85 €/m² |
Priemerné ponukové ceny za m² · 09/2026
Trnavský kraj: medziročná zmena cien predaných bytov a domov +11,9 % (Štatistický úrad SR, 2. štvrťrok 2026)
Sociálna úroveň
Podpriemerná
Obyvatelia
1 598−2,9 % za 10 rokov
| 2011 | 1 638 |
|---|---|
| 2012 | 1 639 |
| 2013 | 1 640 |
| 2014 | 1 656 |
| 2015 | 1 645 |
| 2016 | 1 666 |
| 2017 | 1 655 |
| 2018 | 1 663 |
| 2019 | 1 634 |
| 2020 | 1 647 |
| 2021 | 1 602 |
| 2022 | 1 602 |
| 2023 | 1 608 |
| 2024 | 1 603 |
| 2025 | 1 598 |
Priemerný vek
44,1SR 42,6
Nezamestnanosť
4,9 %SR 4 %
| 12/2023 | 5,2 % | 4,1 % |
|---|---|---|
| 01/2024 | 5,1 % | 4 % |
| 02/2024 | 5 % | 4 % |
| 03/2024 | 5 % | 3,9 % |
| 04/2024 | 4,9 % | 3,9 % |
| 05/2024 | 4,8 % | 3,9 % |
| 06/2024 | 4,7 % | 3,9 % |
| 07/2024 | 4,6 % | 3,9 % |
| 08/2024 | 4,5 % | 3,9 % |
| 09/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 10/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 11/2024 | 4,4 % | 3,9 % |
| 12/2024 | 4,4 % | 3,8 % |
| 01/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 02/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 03/2025 | 4,4 % | 3,8 % |
| 04/2025 | 4,5 % | 3,8 % |
| 05/2025 | 4,5 % | 3,8 % |
| 06/2025 | 4,6 % | 3,8 % |
| 07/2025 | 4,6 % | 3,8 % |
| 08/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 09/2025 | 4,7 % | 3,8 % |
| 10/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 11/2025 | 4,8 % | 3,8 % |
| 12/2025 | 4,9 % | 3,8 % |
| 01/2026 | 4,9 % | 3,9 % |
| 02/2026 | 5 % | 3,9 % |
| 03/2026 | 5 % | 3,9 % |
| 04/2026 | 5 % | 4 % |
| 05/2026 | 5 % | 4 % |
| 06/2026 | 5 % | 4 % |
| 07/2026 | 4,9 % | 4 % |
| 08/2026 | 4,9 % | 4 % |
Mzda v okrese
1 517 €SR 1 864 €
| 2009 | 690 € | 803 € |
|---|---|---|
| 2010 | 692 € | 828 € |
| 2011 | 739 € | 853 € |
| 2012 | 766 € | 881 € |
| 2013 | 778 € | 891 € |
| 2014 | 819 € | 957 € |
| 2015 | 857 € | 993 € |
| 2016 | 832 € | 1 034 € |
| 2017 | 912 € | 1 095 € |
| 2018 | 1 011 € | 1 171 € |
| 2019 | 1 090 € | 1 266 € |
| 2020 | 1 197 € | 1 324 € |
| 2021 | 1 256 € | 1 401 € |
| 2022 | 1 434 € | 1 500 € |
| 2023 | 1 368 € | 1 637 € |
| 2024 | 1 424 € | 1 749 € |
| 2025 | 1 517 € | 1 864 € |
Štatistický úrad SR 2025 · ÚPSVaR 08/2026 · INEKO · Profesia